امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3534
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان خوب کشورمان هجدهم فروردین به دلیل سکته قلبی در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان خوب کشورمان هجدهم فروردین به دلیل سکته قلبی در بیمارستان کسری بستری شده بود که پزشکان طی انجام آنژیوگرافی، آن را مورد جراحی عمل قلب باز قرار دادند و بعد از گذشته چندین هفته بالاخره از بیمارستان مرخص شد.

برادر ابوالفضل زروئی نصرآباد درباره وضعیت عمومی برادرش بعد از انجام عمل قلب باز و ترخیص ار بیمارستان، بیان می‌کند: ابوالفضل چهارشنبه از بیمارستان کسری ترخیص و اکنون در منزل به سر می‌برد.

وی اضافه می‌کند: برادرم کماکان از دردهای بعد از عمل رنج می‌برد اما خوشبختانه روحیه و شرایط جسمی او بسیار بهتر از گذشته است.

زروئی نصرآباد در پاسخ به این سوال که پیگیری نهایی سلامتی برادرتان در چه زمان برنامه‌ریزی شده است، ادامه می‌دهد: ابوالفضل دوشنبه 9 اردیبهشت سال جاری برای انجام یکسری آزمایشات و رادیوگرافی باید به پزشک خود مراجعه کند یعنی وی طی یکی دو ماه آینده پیاپی باید به پزشک مربوطه خود مراجعه کند.

وی درباره وضعیت ریه‌های برادرش، می‌گوید: به لطف الهی وضعیت ریه‌های ابوالفضل بسیار بهتر از قبل شده است چراکه در گذشته به دلیل کم‌کاری قلب، ریه‌ها آب آورده بود اما اکنون ریه‌های او در سلامتی کامل به سر می‌برند.

زورئی نصرآباد در پایان عنوان می‌کند: از همه دوستانی که در این مدت به زحمت افتادند و پیگیر حال برادرم بودند، تشکر می‌کنم از مردم نیز تشکر و قدردانی می‌کنم چراکه اگر دعاها و نذر و نیازهای این دوستان نبود، شاید الان شاهد سلامتی ابوالفضل نبودیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها