امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3535
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 145
«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری نهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن در روزهای 11، 12 و 13 اردیبهشت‌ماه 1392 گفت: نشست علمی تخصصی شورای عالی قرآن در این روزها با موضوع ویژگی‌های «تلاوت استادانه» و حفظ قرآن کریم در حسینیه «الزهرا(س)» برگزار می‌شود.

ارائه حدود 30 مقاله به دبیر‌خانه نشست شورای عالی قرآن

میرزاجانی از ارسال 15 مقاله به دبیر‌خانه نشست خبر داد و گفت: تا امروز تعداد 15 مقاله به دبیر‌خانه رسیده است، البته چند مقاله دیگر هم آماده شده و ظرف روز‌های آینده به دست ما می‌رسد که با احتساب مقاله‌های سفارشی شورا در مجموع به حدود 30 مقاله می‌رسد، ‌همچنین نشست امسال بسیار وسیع‌تر از سال گذشته خواهد بود و با حضور بیش از 500 نفر از اساتید، قاریان و حافظان قرآن برگزار می‌شود.

مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن از رونمایی کتاب نشست سال گذشته خبر داد و گفت: مقاله‌های ارائه شده در هشتمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن که با موضوعات «خشوع در تلاوت» و «خواستگاه علم تجوید» برگزار شد در قالب یک کتاب به چاپ رسیده و در نهمین نشست رونمایی و  توزیع می‌شود.

وی از برگزاری آیین افتتاحیه این نشست در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه ساعت 9 صبح روز چهار‌شنبه 11 اردیبهشت‌ماه برگزار و حاضران بلافاصله نشست را با موضوع حفظ قرآن آغاز می‌کنند که تا پایان روز ادامه خواهد داشت.

برگزاری محفل بزرگ قرآن کریم در حسینیه جماران

میرزا‌جانی از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در همین روز در حسینیه جماران خبر داد و در این خصوص اظهار داشت: در پایان روز نخست نشست، حاضران با حضور در حسینیه جماران محفل انس با قرآن با شکوهی برگزار می‌کنند که در نوع خود بی‌نظیر است.

مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن با اشاره به ادامه موضوع حفظ قرآن در روز دوم نشست گفت: دومین روز برگزاری نشست تخصصی شورای عالی قرآن کریم با پیگیری موضوع حفظ قرآن آغاز و تا ظهر ادامه دارد، همچنین بررسی «ویژگی‌های تلاوت استادانه» موضوع دیگر نشست است که از بعد‌ازظهر پنج‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه 1392 آغاز و تا ظهر روز جمعه ادامه دارد.

بازدید از نمایشگاه کتاب در روز آخر نشست

میرزا‌جانی از برگزاری آیین اختتامیه نشست علمی تخصصی شورای عالی قرآن کریم در ظهر روز جمعه خبر داد و گفت: بررسی ویژگی‌های تلاوت استادانه موضوع روز پایانی این نشست است که تا ظهر روز جمعه پیگیری شده و با برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از پژوهشگران برتر نشست به پایان می‌رسد، همچنین حاضران بعد از ظهر جمعه از نمایشگاه کتاب دیدن می‌کنند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار