امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35350
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و مدیرمسئول ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی جوابیه‌ای را در پاسخ به اظهارات روز گذشته تعدادی از وکلای ملت درباره این هفته‌نامه، به هیئت رئیسه ارائه کرده بود که در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان توسط ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

در ابتدای این جوابیه با اشاره به انتشار 111 شماره از این نشریه آمده است: این نشریه رسانه‌ای مستقل است که به هیچ حزب یا جریان خاصی وابستگی ندارد و وابستگی مالی به هیچ جریان خاصی ندارد.

استقبال عمومی نیز از این هفته‌نامه به اندازه‌ای است که در برخی استانها با فروش صد درصدی مواجه می‌شود.

در ادامه این جوابیه با بیان اینکه امورات این نشریه مانند برخی از نشریات دیگر از راه فروش نشریه، قبول آگهی و قناعت و تدبیر در هزینه‌ها می‌گذرد، آمده است: این نشریه از کمک‌های رسمی و قانونی نهادهای ذیربط استفاده می‌کند و هفته‌نامه 9 دی مانند حماسه 9 دی جیبش بسته و دهانش باز است و همین خصلت، بارزترین دلیل بر استقلال این نشریه است.

در پایان این جوابیه با تاکید بر اینکه 9 دی رسانه‌ای بی‌خطا نیست، تصریح شده است: این نشریه به مواضع اصولی خود افتخار می‌کند و بدیهی است که صراحت مستندات آن برخی جریانات سیاسی را عصبانی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها