امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35357
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 58
زهرا سجادی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: رئیس آینده معاونت زنان باید با فراخ نظر به مسائل زنان نگاه کند چراکه راهبردهای اصلی را مقام معظم ...

زهرا سجادی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: رئیس آینده معاونت زنان باید با فراخ نظر به مسائل زنان نگاه کند چراکه راهبردهای اصلی را مقام معظم رهبری در جلساتی که پیرامون زنان و خانواده داشتند ارائه فرمودند و رئیس مرکز زنان باید گفته‌های ایشان را محور کارهای خود قرار دهند و بیانات ایشان را به اجرا در بیاورد.

معاون امور خانواده معاونت زنان خاطرنشان کرد: کار مغفولی در حوزه زنان وجود ندارد هر چند بنا به فرمایش مقام معظم رهبری کارهای بر زمین مانده زیادی در حوزه زنان وجود دارد و معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده باید این کارهای بر زمین مانده را اجرایی کند.

سجادی افزود: برنامه جامع ماده 230 تدوین شده است و خیلی از کارها در این حوزه انجام شده است که به عنوان ریل گذاری در حوزه زنان و خانواده است و با حرکت در این مسیر می‌توان کارهای بر زمین مانده در حوزه زنان را نیز محقق کرد.بخش اعظمی از راه در دولت دهم و توسط مرکز زنان انجام شده است و  مصوباتی که در قالب سند تدوین شده است اگر اجرایی شود بسیاری از کارهای بر زمین مانده در حوزه زنان عملی می‌شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون برنامه‌های اجرایی طرح مطلع مهر در معاون امور خانواده پیگیری می‌شود تا بتواند در دولت یازدهم نیز اجرایی شود همچنین در حوزه عفاف و حجاب، وزارت کشور 11 محور را پیشنهاد داده است و از ما خواسته شده تا محورهایی را که قابل اجرا شدن هستند در اولویت اجرا قرار دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها