امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35387
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«باراک اوباما»، رئیس‌جمهور آمریکا، در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود در انتقاد از نظام سرمایه‌داری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«باراک اوباما»، رئیس‌جمهور آمریکا، در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود در انتقاد از نظام سرمایه‌داری در هالیوود، «کیم‌ کارداشیان»، بازیگر و مدل هالیوودی و همسرش را مثال زد و آنها را نمونه‌ای از ستاره‌هایی عنوان کرد که باعث ایجاد عقده‌های روحی در جامعه می‌شوند.

«اوباما» با اظهار تاسف گفت: امروزه آنچه که «کارداشیان» می‌پوشد، مارک موفقیت نامیده می‌شود.

صحبت‌های اوباما خشم «کیم کارداشیان» و مادرش را برانگیخت و باعث شد که آنها نیز طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ها به او پاسخ دهند.

مادر «کارداشیان» گفت: شرط می‌بندم که رئیس‌ جمهور دوست‌های زیادی دارد که خانه‌ها بالای 10 هزار فوت مربع دارند و او هیچ مسئله‌ای با این موضوع که ندارد هیچ بلکه از آنها می‌خواهد تا در خانه‌اش برای او جشن‌های بزرگ بگیرند و سپس برای تبلیغات خود از آنها میلیون‌های دلار کمک نقدی دریافت کند. حرف‌های او باعث تحریک احساسات ضد سرمایه‌داری می‌شود.

وی افزود: کیم یاد گرفته ‌است که رویاهای بزرگ در سر بپروراند و برای رسیدن به آنها سخت کار کند و می‌داند در آن‌صورت است که می‌تواند هر آنچه که می‌خواهد داشته باشد. اوباما از دخترم برای اینکه شغلش باعث می‌شود تا در خانه‌ای 10 فوت مربعی زندگی کند انتقاد می‌کند در حالی‌که او خود به خاطر اینکه رئیس‌جمهور است در خانه 55 هزار فوت مربعی (بیش از 17 هزار متر مربع) زندگی می‌کند؟!

«کیم کارداشیان» نیز در مصاحبه‌ای گفت: چگونه است که «اوباما» چون رئیس جمهور است می‌تواند در خانه‌ 17 هزار متری زندگی کند ولی من نمی‌توانم؟!
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها