امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35390
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وبگاه شمس طوس،‌ امیر اشراقی، محمدمهدی اعتمادی، همایون امیرزاده، نورعلی خواجه‌وند، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وبگاه شمس طوس،‌ امیر اشراقی، محمدمهدی اعتمادی، همایون امیرزاده، نورعلی خواجه‌وند، ابوالفضل عربشاهی، رضا غیوری، علیرضا کرمانی، امید میرعظیمی، مهدی نجفی و نسرین جوادی از سوی علی اسماعیلی معاون فرهنگی وزیر ارشاد و رئیس کارگروه فرهنگی یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به عنوان ناظر تعیین شده‌اند.
این 10 ناظر در راستای کیفی‌سازی جشنواره امام رضا(ع) بر جشنواره‌های فرهنگی این رویداد نظارت می‌کنند.
جشنواره‌ها فرهنگی جشنواره امام رضا(ع) عبارتند از: خاطره‌نویسی و سفرنامه‌نویسی در ایلام، داستان‌نویسی رضوی در سمنان، مشاعره رضوی در بوشهر، نهضت کتابخوانی رضوی در البرز، شعر رضوی به زبان ترکی آذری در آذربایجان غربی، ادبیات کودک و نوجوان رضوی در چهارمحال و بختیاری، شعر رضوی به زبان عربی (جشنواره دعبل خزاعی) در خوزستان، نامه‌ای به امام رضا(ع)در مازندران، جشنواره بین‌المللی انتخاب کتاب سال رضوی، در مشهد که توسط سازمان اسناد موزه ها و کتابخانه آستان قدس رضوی برگزار می‌شود، جشنواره بین‌المللی ادبیات رضوی فرهنگ و ادبیات رضوی به زبان کردی و جشنواره محیط زیست در فرهنگ رضوی که توسط سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار می‌شود.

* تاریخ شرکت در اولین مسابقه‌ عکاسی رضوی «جاده‌ ولایت» تغییر کرد
تاریخ شرکت در اولین مسابقه‌ی عکاسی رضوی «جاده‌ ولایت» از سری برنامه های یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام به 13 شهریور ماه تغییر یافت.
دبیرخانه اولین مسابقه‌ عکاسی رضوی «جاده‌ ولایت» در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، با توجه به تغییر تاریخ برگزاری مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا(ع)‌از علاقه‌مندان شرکت در این مسابقه خواست تا در تاریخ 13 شهریور ماه با حضور در این مراسم و عکاسی از ورود کاروان نمادین امام هشتم شیعیان در این مسابقه شرکت کنند.
در فراخوان اولین مسابقه‌ی عکاسی رضوی «جاده‌ی ولایت» که در انتهای تیرماه امسال منتشر شده بود، تاریخ شرکت در مسابقه 14 شهریور اعلام شده بود که با تغییری یک روزه در برگزاری مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا(ع) این مسابقه در 13 شهریور ماه در شلمچه برگزار خواهد شد.
موضوع این مسابقه، عکاسی از مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا علیه‌السلام است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبلاگ http://aksrazavi.blogfa.com/ مراجعه کنند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها