امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35413
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 30
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی صلاحیت وزرای ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در جلسات علنی مجلس گفت: مجلس بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری به وزیر صالحی رای خواهد داد که دارای شفافیت عملکرد، بصیرت، دشمن‌شناسی و سلامت سیاسی باشد.

وی افزود: ولایتمداری و استکبارستیزی از دیگر ویژگی‌ةای یک وزیر کارآمد است که مجلس سعی می‌کند به این معیارها توجه داشته باشد.

وی بابیان اینکه وزیر صالح حافظ ارزش‌های اسلامی است، گفت: وزیر صالح کسی است که از جریان فتنه براندازی سال 1378 و همچنین فتنه انتخابات 88 تبری جوید و مرز وی با این جریان کاملا مشخص باشد و هیچ گونه جانبداری نسبت به جریان فتنه نداشته باشد. همچنین وزیر صالح کسی است که موضوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 را نفی کرده باشد و مواضع وی در این زمینه هم کاملا مشخص باشد.

آلیا عدم وادادگی به غرب و فرهنگ تکنوکرات و همچنین سکولار را یکی از ویژگی‌های وزیر صالح برشمرد و خاطرنشان کرد: وام‌دار نبودن به جریانات سیاسی به جز شهدا، ‌مردم و رهبری عزیز، تبعیت از ولایت فقیه، حضور در دفاع مقدس، ساده زیست و دارای روحیه مردمی و حمایت از محرومان و مستضعفان از دیگر ویژگی‌های وزیر صالح است.

وی تصریح کرد: وزیر صالح باید از قبیله‌گرایی و حزب‌بازی و همچنین رفیق بازی و مقام پرستی دوری جوید و خود را وقف خدمت برای مردم و نظام بداند.

چهره شاخص فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: مجلس به وزیر صالحی که دارای این ویژگی‌ها باشد رای خواهد داد در غیر این صورت وزرای پیشنهادی نباید از مجلس اصولگرا انتظار رای اعتماد داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها