امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35421
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جمشید ایرانی دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان صبح امروز (سه‌شنبه) در حاشیه نشست ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جمشید ایرانی دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان صبح امروز (سه‌شنبه) در حاشیه نشست تخصصی این جبهه با نمایندگان احزاب و سایر جبهه‌های سیاسی در مورد کابینه یازدهم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به سوابق وزرای پیشنهادی، 90 درصد کابینه پیشنهادی تمایلی برای حضور در دولت را نداشته‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که نمایندگان با حضور آقای نجفی در کابینه موافق نیستند،گفت: آقای روحانی سه بار از آقای نجفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش درخواست داشته تا در کابینه حضور بیابد و حتی به شوخی به ایشان گفته‌اند که شما چک سفید به ما بدهید تا ما مطمئن شویم شما نه نمی‌گویید.

دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان در مورد زنگنه وزیر پیشنهادی نفت نیز گفت: آقای زنگنه بعد از اینکه وزارتش در دوران اصلاحات به پایان رسید کشورهای عربی از جمله قطر به وی پیشنهاد کار دادندکه وی قبول نکرد.

ایرانی در پایان تصریح کرد: از مجلس می‌خواهیم که با نگاه کارشناسانه به بررسی وزرای پیشنهادی بپردازد و به گونه‌ای رفتار کند که منجر به وفاق ملی در جامعه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها