امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35428
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 72
رزیتا ناصرالمعمار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، برنامه‌های جشنواره تابستانی امسال را بسیار متنوع دانست و افزود: جشنواره امسال با طراحی ...

رزیتا ناصرالمعمار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، برنامه‌های جشنواره تابستانی امسال را بسیار متنوع دانست و افزود: جشنواره امسال با طراحی برنامه‌های مختلف برای همه اقشار در همه اماکن گردشگری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه روستاهای گردشگری نیز در این ایام پذیرای گردشگران هستند، افزود: روستاهای گردشگری امروز از بازدیدکنندگان زیادی برخوردارند به طوری که گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به این روستاها سفر کردند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان با تأکید بر اینکه از روستاهای هدف استقبال خوبی شده است، یادآور شد: سیمین، ابرو و ورکانه همدان و ملهم‌دره اسدآباد پذیرای مسافران زیادی هستند.

وی با بیان اینکه ظرفیت اقامتی روستای علیصدر کاملاً پر است، افزود: با هماهنگی و جلسه‌ای که با دهیاران روستاهای هدف گردشگری در سال گذشته داشتیم به دنبال آن هستیم که تعدادی از منازل روستایی را با پیشنهاد خود صاحبان این منازل تبدیل به «مسافرکاشانه» کنیم که روستای علیصدر در این راستا پیشتاز است.

ناصرالمعمار بیان داشت: بر این اساس نخستین استارت ایجاد مسافرکاشانه را در روستای هدف گردشگری علیصدر زدیم.

وی یادآور شد: به علت حضور گردشگران زیادتر از ظرفیت اقامتی فعلی موجود در روستاها به ویژه در روستای علیصدر، بسیاری از صاحبان منازل شخصی در روستای علیصدر به سازمان مراجعه کرده و موفق به دریافت مجوز شدند.

معاون گردشگری میراث فرهنگی همدان در پایان اضافه کرد: به همه افراد ساکن در روستا که تمایل دارند، خانه‌های خود را در اختیار گردشگران بگذارند، مجوز صادر شد تا خانه‌های روستایی خود را در اختیار گردشگران بگذارند.
انتهای پیام/89003/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها