امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35433
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 61
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شناخت مسائل جدید حوزه اوقات فراغت جوانان، شناسایی ابعاد مدیریت اوقات فراغت جوانان، بررسی و ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شناخت مسائل جدید حوزه اوقات فراغت جوانان، شناسایی ابعاد مدیریت اوقات فراغت جوانان، بررسی و مطالعه ابعاد موضوع در گستره ملی و ایجاد رویکرد علمی و تخصصی و برنامه‌ای نسبت به مسئله سبک زندگی و اوقات فراغت جوانان از دیگر اهداف برگزاری این کنگره است.

بر اساس این گزارش در روز اول کنگره 10 مقاله برتر توسط صاحبان آثار به مخاطبان ارائه می‌شوند و در مورد آنها بحث و گفتگو و مباحث نظری صورت می‌گیرد.

در روز دوم 4 کارگاه تخصصی با عناوین مدیریت و برنامه ریزی اوقات فراغت جوانان، فضای مجازی و اوقات فراغت جوانان، ورزش و اوقات فراغت جوانان و دین و اوقات فراغت جوانان برگزار می‌شود.

موضوعات خرده فرهنگ‏ها، اوقات فراغت و سبک‏های زندگی جوانان، سبک‏های زندگی جوانان و چالش‏های جهانی شدن، سبک‏های زندگی و الگوهای رفتار فراغتی جوانان، روند شناسی تحولات و تغییرات در الگوها و سبک‌های رفتار فراغتی جوانان، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی از جمله محورهای مقالات این کنگره را تشکیل می‌دهند.

کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان به همت مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و همکاری دانشگاه شیراز به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس 23 و 24 مرداد ماه در شیراز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها