امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35438
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «رونالد پافولا» رئیس ستاد «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در واکنش به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «رونالد پافولا» رئیس ستاد «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در واکنش به انتقادها از جاسوسی آمریکایی‌ها از کشورش گفت که نگرانی‌ها از جاسوسی گسترده از آمریکا بی‌اساس است. وی ابراز امیدواری کرد که به تخریب مرکل با توجه به اینکه وی ماه آینده خود را برای انتخابات پارلمانی آماده می‌کند، پایان دهند و آمریکایی‌ها با چنینی اقداماتی قوانین آلمان را نقض نکرده‌اند.

پوفالا همچنین با اشاره به گفت‌وگوها در واشنگتن و لندن گفت که شفافیت و اطمینان‌خاطری را که برلین خواسته به این کشور داده شده است.

وی گفت: « آژانس امنیت آمریکا و آژانس امنیت بریتانیا ما را مطمئن کردند که قانون آلمان در آلمان محترم شمرده می‌شود. به همان ترتیبی که آژانس امنیت خارجی آلمان و آژانس امنیت داخلی انجام می‌دهند.»

پوفالا افزود: ادعاهایی که می‌گویند، در آلمان حقوق میلیون‌ها تن نقض شده است، بی اساس هستند.»

در ژوئن گذشته آمریکا وجود اقدامات جاسوسی «پریسم» از فیس‌بوک، اسکایپ، گوگل و دیگر شرکت‌های آمریکایی را در پی افشاگری‌های «ادوارد اسنودن» تائید کرد.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار