امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3544
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داود عامری، دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی در جمع اعضای کمیته فرهنگی اجلاس با اشاره به تجلیل از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داود عامری، دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی در جمع اعضای کمیته فرهنگی اجلاس با اشاره به تجلیل از مجید مجیدی در حاشیه برگزاری اجلاس بین‌المللی دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص)، اظهار داشت: در این اجلاس از 5 هنرمند، نویسنده، محقق و دستگاه‌ فرهنگی جهان اسلام که در خصوص تبیین سیره و دیدگاه‌های پیامبر گرامی اسلام(ص) تلاش ارزنده کرده‌ و به تولید آثار فاخر پرداخته‌اند، تقدیر خواهد شد که به زودی اعلام می‌شود.

وی تلاش‌‌های آگاهانه و مستمر مجید مجیدی برای تولید اثری فاخر از دوران زندگی پیامبر اعظم(ص) را مهم‌ترین دلیل این تجلیل دانست و افزود: زندگی و سیره مبارک حضرت رسول(ص) سرشار از پند و عبرت برای بشریت بوده و هنر از ظرفیت‌های بسیار خوبی برای انتقال پیام‌های زندگی ایشان برخوردار است.

عامری با اشاره به اینکه جامعه و به ویژه قشر جوان برای سعادتمندی، نیاز به الگو دارد، ابراز داشت: رفتار و سیره پیامبر اعظم(ص) برترین و بی‌نظیرترین الگوی قابل اتکاست و بهترین روش الگوسازی نیز ورود هنرمندان متعهد و متخصص به عرصه و میدان است.

وی ادامه داد: بیش از 600 نفر از اندیشمندان و نخبگان داخلی و خارجی در اجلاس بین‌المللی دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص) حضور خواهند داشت.

به گزارش فارس، مجمع جهانی صلح اسلامی اجلاس بین‌المللی «دیپلماسی و قدرت نرم در سیره پیامبر اعظم(ص)» 18 اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها