امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35443
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست»، درحالیکه دولت آمریکا از تاریخ اول مارس سال جاری میلادی در پی عدم توافق بدهی میان کاخ ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست»، درحالیکه دولت آمریکا از تاریخ اول مارس سال جاری میلادی در پی عدم توافق بدهی میان کاخ سفید و کنگره برای جبران کسری بودجه تریلیون دلاری این کشور، کاهش خودکار هزینه ها با نام «مصادره» را اجرایی کرده است، «سیلویا بورل» رئیس دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید اعلام کرد که «باراک اوباما» رئیس جمهور این کشور در نظر دارد در صورت عدم اقدام کنگره برای لغو اجرای کاهش خودکار هزینه ها، پرسنل نظامی ارتش آمریکا را در طول سال مالی 2014 میلادی از کاهش هزینه ها معاف کند.

بورل اعلام کرده است که حفاظت از منابعی که جبران کننده کمبود نظامیانی هستند که به دفاع از آمریکا می پردازند و در عین حال سطح قدرت مورد نیاز برای دفاع از امنیت ملی آمریکا را حفظ می کنند، امری ضروری است.

رئیس دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید همچنین اعلام کرده است که این معافیت پرسنل نظامی از کاهش خودکار هزینه ها منجر می شود که به سایر حساب های وزارت دفاع آمریکا از جمله حساب های مربوط به کارمندان غیر نظامی دفاعی آمریکا آسیب وارد شود.

گزارش ها حاکی از آن است که کاخ سفید روز جمعه گذشته کنگره آمریکا را درباره اینکه حساب های پرداختی پرسنل نظامی پنتاگون از مصادره معاف می شوند، مطلع کرده است؛‌ به نظر می رسد که این اقدام پنتاگون را برای اجرای کاهش بیشتر هزینه ها در سایر بخش های مربوط به بودجه های دفاعی مانند بخش های آموزشی و آمادگی، نوسازی و سیستم های جدید تسلیحاتی، تحت فشار قرار دهد.

اجرای کاهش خودکار هزینه ها پنتاگون را ملزم کرده است تا در سال مالی 2014 میلادی و در صورت شکست قانونگذاران کنگره آمریکا برای توافق جدید و فراگیر بودجه، 52 میلیارد دلار و به عبارتی 10 درصد از هزینه های دفاعی خود را کاهش دهد.

علاوه بر این، پنتاگون اعلام کرده است که کاهش تعداد نیروهای خود را در طول سال آتی میلادی و در صورت عدم لغو اجرای مصادره توسط کنگره، اجرایی خواهد کرد.

پنتاگون در سال جاری میلادی در راستای کاهش هزینه های خود کارگران غیر نظامی اش را به مدت 6 روز به مرخصی بدون حقوق فرستاد و به جای اینکه تعداد نیروهای کاری خود را به منظور کاهش هزینه ها کاهش دهد، آنها را به مرخصی های اجباری فرستاد.

اجرای کاهش خودکار هزینه ها از مارس سال جاری میلادی به مدت یک دهه آغاز شده است مگر اینکه کنگره آمریکا قانون مصادره ارائه شده از سوی اوباما را لغو و یا اصلاح کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها