امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35444
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار مصر»، «عبدالفتاح عثمان» معاون وزیر کشور مصر در روابط عمومی و امور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اخبار مصر»، «عبدالفتاح عثمان» معاون وزیر کشور مصر در روابط عمومی و امور رسانه‌ای تأکید کرد که این وزارت خانه طرح مقابله با تظاهرات حامیان مرسی را آماده کرده است و آماده دریافت دستور برای آغاز این طرح است.

وی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «مردم می‌خواهند» در شبکه التحریر تأکید کرد که این طرح تاکنون به درخواست واسطه ها به تأخیر افتاده است.

عثمان افزود که افرادی که در تجمع های رابعه العدویه و النهضه حضور داشته اند در صورتی که این تجمع ها را ترک کنند مورد پیگرد قانونی قرار نخواهند گرفت و وزارت کشور هزینه خروج آنها از تظاهرات را پرداخت خواهد کرد و کسانی که مدارک شناسایی شان در گرو مسئولان این تظاهرات است می‌توانند به وزارت کشور مراجعه کنند تا برای آنها کارتهای شناسایی جدید صادر شود.

معاون وزیر کشور همچنین از اهالی رابعه العدویه خواست ورودی های خانه های خود را مسدود کنند و اجازه ندهند که افراد ناشناس از پشت بام خانه‌های آنها استفاده کنند.

وزارت کشور مصر بارها از تحصن کنندگان و حامیان مرسی خواسته به اعتراض های خود در رابعه العدویه و النهضه پایان دهند که با مقاومت آنها روبرو شده است.

طرفداران مرسی امروز هم در اعتراض به کودتای ارتش و نیز علیه رژیم صهیونیستی تظاهرات برگزار می‌کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها