امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35445
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آلمان»، وزارت امور خارجه آمریکا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد که جدا نگران تصویب ساخت بیش از هزار واحد ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آلمان»، وزارت امور خارجه آمریکا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد که جدا نگران تصویب ساخت بیش از هزار واحد مسکونی جدید توسط اسرائیل در مناطق فلسطینی آن هم پیش از شروع مذاکرات جدید صلح خاورمیانه است.

بر اساس این خبر، «ماری هارف» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با اشاره به اینکه آمریکا نگرانی های خود را در ارتباط با این شهرک سازی ها به اسرائیل منتقل کرده است، گفت: ما مشروعیت ادامه فعالیت های شهرک سازی را قبول نداریم.

این خبر در شرایطی منتشر می شود که رژیم اسرائیل ساخت 1200 واحد مسکونی جدید برای یهودیان را در کرانه باختری رود اردن و بیت المقدس شرقی نهایی کرده است؛ این تصمیم در آستانه مذاکرات 14 آگوست (فردا چهارشنبه) سازش با فلسطینیان اتخاذ شده است.

علاوه بر این، منابع خبری صهیونیستی نیز به نقل از منابع دیپلماتیک از صدور مخفیانه جواز ساخت 900 واحد مسکونی جدید در شهرک های یهودی نشین قدس شرقی توسط اسرائیل خبر می دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها