امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35447
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «احمد المدلل» از رهبران بارز جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «احمد المدلل» از رهبران بارز جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که مذاکرات به دشمن صهیونیستی برای استمرار شهرک‌سازی‌ها و تسریع آن مشروعیت می‌بخشد.

وی اظهار داشت که دشمن صهیونیستی آنگونه که ادعا می‌کند به دنبال صلح با تشکیلات خودگردان نیست بلکه برقراری امنیت و استمرار شهرک‌سازی‌ها، یهودی‌سازی قدس، مصادره اراضی فلسطینی و بیرون راندن فلسطینیان از اراضی خود را می‌خواهد.

این رهبر جهاد اسلامی همچنین تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از بازگشت به مذاکرات به عنوان ابزاری برای ساخت‌ وسازها در شهرک‌ها استفاده می‌کند و تمامی معاهدات و قوانین بین‌المللی را زیرپا می‌گذارد.

مدلل در ادامه اشاره کرد که شهرک‌سازی‌های اسرائیل نیز با حمایت‌های بی‌قید و بند آمریکا صورت می‌گیرد و آمریکا و اسرائیل دو روی یک سکه هستند.

وی از تیم مذاکرات فلسطینی خواست تا سریعا مذاکرات با دشمن را متوقف کنند و افزود که دشمن از این مذاکرات برای بهبود چهره خود در مقابل جهانیان بهره‌برداری می‌کند.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه همه گروه‌های عضو سازمان آزادی‌بخش فلسطین(ساف) مخالف این مذاکرات هستند، فلسطینیان را به اتحاد و روی آوردن به مقاومت برای آزادسازی فلسطین و متحد شدن گروه‌ها برای مقابله با طرح‌های صهیونیستی در منطقه فراخواند.

وی تاکید کرد که ملت فلسطین باید متحد شده و دودستگی و اختلافات را کنار بگذارند تا به صورت یکپارچه با طرح صهیونیستی مقابله کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها