امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35453
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به اوکراین، هیأت مدیران رسانه‌ای ایران صبح امروز با مدیران رسانه‌ای مولداوی در پایتخت این کشور دیدار کرد و در این دیدار ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به اوکراین، هیأت مدیران رسانه‌ای ایران صبح امروز با مدیران رسانه‌ای مولداوی در پایتخت این کشور دیدار کرد و در این دیدار مدیران رسانه‌ای مولداوی که به ایران سفر کرده بود حضور داشتند.

سردبیر یک روزنامه مولداوی در این دیدار درباره سفر خود به ایران و به دستاوردهای فنی و زیرساختی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: به عنوان مثال ما در مسیر اصفهان که حرکت می‌کردیم، همه مسیر مجهز به چراغ بود در صورتی که در جاده‌های اینجا چنین چیزی مشاهده نمی‌شود.

بری واسیلیکا، ‌مدیر مسئول انیفوپریم ینز در این دیدار گفت: ‌ایران کشوری بسیار متمدن و دارای تمدن غنی و با سابقه‌ای است.

سید یاسر جبرائیلی، سرپرست هیئت رسانه‌ای ایران در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران گفت: ‌ما قبل از سفر به مولداوی اطلاعات زیادی درباره آن نداشتیم، شما مردم با سوادی دارید.

یکی از مدیران رسانه مولداوی گفت: در قرون وسطی ایران و مولداوی همکاری مشترکی داشتند. این دو کشور همچنین علیه عثمانی‌ها مبارزه مشترکی داشتند.

یکی از مدیران رسانه‌ای که به ایران سفر کرده بود، گفت: پس از انتشار گزارش‌های ما درباره ایران برخی‌ها با ما تماس می‌گرفتند و درباره ایران به ویژه فرصت‌های بازرگانی در این کشور پرس‌وجو می‌کردند.

هیئت رسانه‌ای ایران متشکل از مدیران خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهر، ایسنا، شبکه یک و روزنامه جوان قرار است امروز با حضور اکبر قاسمی، سفیر ایران در اوکراین در کنفرانس خبری شرکت کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها