امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35458
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی با اشاره به انتخاب قطعی اصفهان به عنوان میزبان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی با اشاره به انتخاب قطعی اصفهان به عنوان میزبان جشنواره اعلام کرد: در سفر آقای سیداحمد میرعلائی دبیر جشنواره به اصفهان، رایزنیهای لازم صورت گرفت و با توجه به نظر مساعد آقای سقائیان نژاد شهردار محترم اصفهان، نهایتا با انجام مذاکرات مفصل و دستیابی به توافقات لازم مقرر شد این جشنواره با حمایت جدی تر شهرداری اصفهان در این شهر برگزار شود.  

تاثیر مثبت جشنواره بر فضای شهر اصفهان و ابراز تمایل عموم هنرمندان به باقی ماندن جشنواره در این شهر از جمله دلایل موثر در این تصمیم بود. در جلسه ای که به منظور تبادل نظر و تصمیم گیری بین دبیر جشنواره و شهردار اصفهان برگزار شد، با بررسی مسایل مختلف نهایتا اصفهان میزبان جشنواره بیست و هفتم شد.

این نشست با حضور آقای شهیدی دبیر اجرایی جشنواره در اصفهان برگزار شد.

گودرزی افزود: شهردار و مدیران اصفهان در سالهای اخیر حمایت همه جانبه‌ای از این جشنواره داشته اند که امیدواریم امسال نیز با توجه به شرایط اقتصادی دشواری که بر جشنواره حاکم است، با حمایت مضاعف این عزیزان بتوانیم جشن بزرگ کودکان ایرانی را باشکوه و شایسته برگزار کنیم، به ویژه آن که جشنواره امسال مزین به نام نامی حضرت محمد (ص)پدر آسمانی تمام کودکان دنیاست.

بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار