امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35459
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«اسمورف‌ها 2» هم زمان با آمریکای شمالی در 65 کشور جهان اکران عمومی شد و هفته آینده حدود 20 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«اسمورف‌ها 2» هم زمان با آمریکای شمالی در 65 کشور جهان اکران عمومی شد و هفته آینده حدود 20 کشور به جمع این کشورها اضافه می‌شود.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما بر اساس رقم فروش بالای بین‌المللی فیلم در 65 کشور جهان، می‌گویند استقبال این تماشاگران بسیار بهتر و بالاتر از استقبال تماشاگران آمریکایی و کانادایی از آن بوده است.

این تحلیل پایه و اساس منطقی دارد، زیرا «اسمورف‌ها 2» در آمریکای شمالی در 10 روز اول اکران عمومی فقط 47 میلیون دلار بوده است.
 این انیمیشن کامپیوتری در دومین هفته نمایش با یک افت شدید فروش روبرو شد و فقط توانست نزدیک ده میلیون دلار فروش کند.

اهل فن می‌گویند با توجه به کاهش هفتگی رقم فروش فیلم‌ها در جدول گیشه نمایش، طی هفته‌های آینده فروش هفتگی «اسمورف‌ها 2»به پائین 5 میلیون دلار خواهد رسید.

در این حالت، تحلیل‌گران اقتصادی سینما بعید می‌دانند قسمت دوم این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه ، موفق به یک فروش 100 میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شود.

به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی بی، «اسمورف‌ها2»با هزینه تولید 80 میلیون دلاری تهیه شده و حدود 40 میلیون دلار هم صرف تبلیغات و بازاریابی آن شده است.
این محصول مشترک شرکت سونی و کمپانی کلمبیا را راجا گانسل کارگردانی کرده و هانک آزاریا، براندون گلسن، نیل پاتریک هریس و جایما مایز در آن نقش‌های اصلی را بازی می‌کند.

این فیلم که به صورت زنده / انیمیشن تهیه شده، درباره گروهی از موجودات کوچولوی آبی رنگ به نام اسمورف‌ها است.

قسمت اول این کمدی اکشن ماجراجویانه سال 2011 توسط راجا گانسل کارگردانی شد و حدود 143 میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و کانادا فروش کرد.

این رقم خوب فروش، تهیه کنندگان آن را در شرکت سونی و کمپانی کلمبیا به فکر تولید قسمت دوم آن انداخت. در حال حاضر، بحث تولید قسمت سوم «اسمورف‌ها» در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در حالی که فروش قسمت دوم فیلم در آمریکای شمالی بسیار پایین و کم‌تر از حد انتظار بوده، استقبال تماشاگران بین‌المللی از آن خوب و بالا بوده است.

این مسئله تهیه‌کنندگان را در رابطه با ساخته سومین قسمت «اسمورف‌ها» دچار شک و تردید کرده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها