امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35465
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 83
احمد عربلو سردبیر ماهنامه «یکی بود یکی نبود» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین شماره ...

احمد عربلو سردبیر ماهنامه «یکی بود یکی نبود» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین شماره این ماهنامه اظهار داشت: یازدهمین شماره ماهنامه «یکی بود یکی نبود» آماده شده و امروز راهی چاپخانه می‌شود.

سردبیر این ماهنامه در توضیح موارد گنجانده شده در این شماره از «یکی بود یکی نبود» ابراز داشت: داستان‌ها و آثار متنوعی در این شماره گنجانده شده است و از نویسنده‌های خیلی خوبی آثاری منتشر خواهد شد.

عربلو ضمن بیان اینکه در این شماره داستانی طنز از بنده با موضوع انقلاب چاپ خواهد شد، ادامه داد: مجید راستی، صحرایی، یوسفی، شعبان‌نژاد، پوروهاب، آقایاری و... آثاری را در یازدهمین شماره ماهنامه «یکی بود یکی نبود» ارائه کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه عمده نویسندگان کودن و نوجوان داستان‌های خود را برای این مجله ارسال می‌کنند، افزود: به گمان بنده ماهنامه کم کم جای خود را باز کرده است، بر این اساس از همه نویسندگان درخواست می‌کنم تا برای این ماهنامه داستان‌های خود را ارسال کنند.

سردبیر این مجله در پاسخ به اینکه یازدهمین شماره ماهنامه «یکی بود یکی نبود» از چه زمان روی دکه‌ها آماده ارائه و عرضه به مخاطبان خواهد بود، اضافه کرد: از شنبه یازدهمین شماره ماهنامه «یکی بود یکی نبود» با 75 صفحه روی دکه می‌رود، البته نسبت به شماره یک و دو کاهش تعداد صفحات را داشتیم اما ماهنامه خواندنی و دارای تنوع است.

این نویسنده با اشاره به برپایی کلاس‌های داستان‌نویسی اظهار داشت: این کلاس‌ها در بنیاد ادبیات داستانی در حال برگزاری بوده و افراد مستعد را شناسایی کرده و شاهد آثار پخته هستیم تا آثار این افراد نیز در ماهنامه منتشر شود. هدف ما این است افرادی که مستعد هستند با حضور در این جلسات آثار پخته‌ای را ارائه دهند و به دنیای ادبیات کودک و نوجوان نویسندگان جدیدی را معرفی کنیم.

انتهای پیام/و‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها