امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3548
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران با هدف ایجاد بستر تبادل تجربیات، اطلاعات و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران با هدف ایجاد بستر تبادل تجربیات، اطلاعات و مهارت‌ها، در زمینه مجسمه سازی، میزبان 20 دانشجو رشته مجسمه سازی به عنوان دستیار در این رویداد هنری است. این هنرجویان در بخش اصلی سمپوزیوم که 3 هنرمند مدعو، 7 هنرمند خارجی و 10 هنرمند ایرانی حضور دارند، برای کسب تجربه و مهارت به عنوان دستیار با این هنرمندان همکاری خواهند کرد.

بر این اساس حسین کهفی، آرمان رحیم آبادی، عباس طوافی، شاهین منصوری گیلانی، حمید عربی، یوسف صادقی، محمد وجدانی، محمد مهدی شاهزاده، علی حیاتی، سمانه حسینی تیرآبادی، آوا افشاری، ندا عزیزی، هلیا قره گزلو، نسرین ترک، نیلوفر نظری، نرگس کاووسی، شیرین زراعتی، سپیده زمانی، بهاره امیری و نسترن سادات مرتضوی؛ 20 دانشجویی هستند که در این سمپوزیوم به عنوان دستیار با مجسمه سازان بخش اصلی همکاری دارند.

سمپوزیوم مجسمه سازی با چوب به صورت غیر رقابتی با هدف توسعه هنر مجسمه‌سازی معاصر ایران و تلطیف فضاهای شهر تهران از طریق فراهم آوردن شرایط بروز و شکوفایی آفرینش‌های هنری، تعمیم نگاه زیباشناسانه در جامعه، تبادل تجربیات، اطلاعات و مهارت‌ها، در زمینه مجسمه سازی شهری در میان هنرمندان و آشنایی شهروندان با مراحل اجرای آثار هنری، برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها