امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3550
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 289
بیت‌الله جعفری از شعرای آذربایجان و رئیس هیات مدیره بنیاد بین‌المللی پژوهشی استاد شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به ...

بیت‌الله جعفری از شعرای آذربایجان و رئیس هیات مدیره بنیاد بین‌المللی پژوهشی استاد شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره این کنگره که قرار است طی دو روز 18 و 19 اردیبهشت ماه در برج میلاد تهران برگزار شود،‌ اظهار داشت: «افتخار عارف» از شعرا و ادبای معروف پاکستان و رئیس دوره‌ای موسسه فرهنگی اکو در کنگره بین‌المللی شهریار سخنرانی خواهد داشت.

وی در ادامه به دیگر برنامه‌ها اشاره و عنوان کرد: قرار است خانواده شهریار نیز در این کنگره حضور داشته باشند، این کنگره طی دو روز قرار است برگزار شود که روز نخست در راستای مقالات و روز دوم به تهران گردی اختصاص یافته است، البته برنامه‌های دیگری هم از جمله رونمایی از تندیس استاد شهریار در روز برگزاری کنگره در کتابخانه ملی تدارک دیده شده است.

همچنین قرار است در روز برگزاری کنگره از 5 عنوان کتاب درباره شعر شهریار رونمایی شود. «فن بیان در دیوان فارسی شهریار»، «سخن از یار آشنا»، «منقبت و ستایش معصومان در اشعار شهریار گامی در راستای شهریار شناسی» و «بررسی سبک و ساختار اشعار شهریار» از جمله کتاب‌هایی هستند که در روز برگزاری کنگره رونمایی خواهند شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها