امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35508
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)، محمد حسین کیانی سردبیر فصلنامه مطالعات معنوی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی پژوهشکده باقرالعلوم(ع)، محمد حسین کیانی سردبیر فصلنامه مطالعات معنوی با اشاره به اینکه مجموعاً پنج شماره (2 پیش شماره و سه شماره اصلی) از این مجله چاپ شده است، از آماده به چاپ شدن شماره چهارم فصلنامه مطالعات معنوی با موضوع «عرفان و جنبش‌های نوپدید معنوی» خبر داد.

وی در ادامه افزود: در این شماره که به زودی وارد بازار نشر خواهد شد، عناوینی چون «جهانی‏شدن و معنویت‏گرایی» نوشته مهناز فرهمند، «تلاشی در سنخ‏شناسی جنبش‏های نوپدید معنوی ایران» به همت بهزاد حمیدیه، «جنبش‏های دینی و مواجهه بنیادین عرفانی» نوشته محمدحسین کیانی آمده است.

این محقق حوزوی و دانشگاهی خاطر نشان کرد: «ریاضت مشروع (آثار معنوی ـ معرفتی آن)» توسط محمد جواد رودگر و «معیار سنجش و تمییز شهود رحمانی از شهود شیطانی» با تلاش حسن معلمی به رشته تحریر در آمده است.

محمد حسین کیانی در ادامه با توضیحاتی در مورد دیگر مقالات این شماره گفت: «نسبت عرفان و شریعت نزد عرفای اسلامی» به همت علی آقانوری و قادر حافظ و «مبانی شریعت‏گریزی در عرفان‏های نوظهور» نوشته هادی ترکمنی است.

وی در پایان یادآور شد: در این شماره گزارش نشست علمی با عنوان «علل پیدایش و گسترش عرفان‏ واره‏ها و راه‏کارهای مقابله با آنها» آمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها