امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35516
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه حماسه و مقاومت فارس (باشگاه توانا)، حسن خسروآبادی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خادمین ...

به گزارش گروه حماسه و مقاومت فارس (باشگاه توانا)، حسن خسروآبادی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خادمین خانواده‌های شهدا و ایثارگران در بنیاد، کار برای شهدا را یک موهبت الهی می‌دانند و سجده شکر به جا می‌آورند، پرسنل و مدیریت‌های خرد و کلان بنیاد به خوبی قدر این فرصت را دانسته و هیچ کس داوطلب محروم شدن از این افتخار بزرگ نیست.

وی گفت: سیاست بنیاد در خصوص ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تا به امروز حفظ شان و مقام این عزیزان با رسانه‌ای نکردن خدمات بوده است، لیکن برای اینکه عدم رسانه‌ای شدن خدمات و اعتقاد بر انجام  صادقانه وظائف، بدون ادعا و خودنمایی باعث تضییع حقوق پرسنل خدوم بنیاد نشود، تنها بخشی از اقدامات زیربنایی و غیرخدماتی خادمین خانواده های شهدا و ایثارگران در گزارش‌های آتی به استحضار امت شهید پرور خواهد رسید.

خسرو آبادی افزود: آقای زریبافان به عنوان ریاست بنیاد شهید و خادم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز با افتخار تا آخرین لحظه خدمت در بنیاد، وظایف خود را تمام و کمال و به نحو احسن انجام خواهد داد و از هیچ تلاشی در راه خدمت به این عزیزان دریغ نخواهد کرد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها