امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35530
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مخالفان مسلح در سوریه درحالی که ادعا دارند کنترل حلب را در اختیار دارند، شبکه تلویزیونی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مخالفان مسلح در سوریه درحالی که ادعا دارند کنترل حلب را در اختیار دارند، شبکه تلویزیونی المنار در گزارشی تاکید کرد که ارتش سوریه بخش‌های مهمی از این شهر را تحت کنترل درآورده است.

دوربین المنار با حضور در منطقه بستان الزهره در غرب شهر حلب تاکید کرد که نیروهای ارتش توانسته‌اند تروریست‌ها را وادار به فرار از مواضع خود در این منطقه از شهر کنند.

بنابراین گزارش، درحالی که ارتش در عملیات‌های خود تروریست‌ها را وادار به فرار از مناطق غربی حلب کرده بود، تروریست‌های تکفیری با کار گذاشتن بمب‌ در مناطق مختلف قصد داشتند تا غیرنظامیان را به قتل برسانند.

نیروهای ارتش در گفت‌وگو با المنار تاکید داشتند که تروریست‌ها قصد داشتند تا در روزهای عید به این منطقه وارد شوند که نیروهای سوری مانع از این اقدام شدند.
 

اکنون زندگی عادی مردم این منطقه با خروج افراد مسلح به روال خود بازگشته است، یکی از شهروندان سوری با خوشحالی از پیروزی ارتش مقابل تروریست‌ها گفت: افراد مسلح با بمب‌گذاری و تیراندازی مردم را به وحشت انداخته بودند.

یک زن سوری نیز تاکید داشت که تروریست‌ها با ورود به خانه‌های مردم اقدام به تخریب لوازم می‌کردند و دختر وی را 6 ماه ربوده بودند.

این درحالی است که رسانه‌های حامی مخالفان همچون العربیه و الجزیره هنوز مدعی هستند که غرب حلب در کنترل مخالفان مسلح قرار دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها