امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35558
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که سخنگوی دولت چه زمانی ...

محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که سخنگوی دولت چه زمانی معرفی خواهد شد، اظهار داشت: پس از استقرار دولت و برگزاری جلسه رای اعتماد به کابینه تصمیمات لازم درباره دولت و سخنگویی آن گرفته خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر گزینه‌هایی برای سخنگویی دولت مطرح هستند به گفتن این کلمه بسنده کرد که «خیر».

مشاور رئیس‌جمهور در خصوص گزینه‌های مطرح برای مدیرعاملی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران هم اظهار داشت: تحولاتی که در روزهای گذشته در موسسه ایران شاهد آن بودیم در راستای سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده صورت گرفته و نشاط خوبی را پدید آورده است.

صادق اعلام کرد که به موقع درباره رسانه‌هایی که بایستی درباره آنها تصمیماتی اتخاذ شود، تدابیر لازم گرفته خواهد شد.

وی درباره سفرهای خارجی رئیس‌جمهور نیز اظهار داشت: در جریان مراسم تحلیف سران کشورهای شرکت کننده پیشنهادات و دعوت‌های خود را به روحانی ارائه کردند که البته پس از استقرار دولت و وزرا و بررسی‌های لازم، تصمیمات اخذ و اعلام خواهد شد.

مشاور رئیس‌جمهور در همین زمینه گفت: با توجه به دیدگاه‌های آقای روحانی در جهت گسترش و تعمیق روابط با سایر کشورها به خصوص کشورهای همسایه، برنامه‌ریزی و در پی آن سفرهایی صورت خواهد گرفت.

صادق درباره پیش‌بینی خود از رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی خاطرنشان کرد: همانطور که آقای روحانی اعلام کرده بودند بر اساس معیارها و وعده‌ها افراد مطلوبی را انتخاب و به مجلس معرفی کردند که امید است مجلس با رای اعتماد خوب فرصت کار را برای این عزیزان و حل و فصل مشکلات کشور فراهم آورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها