امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3557
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 345
 پیام فضلی‌نژاد، نویسنده و روزنامه‌نگار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «شاه کلید انگلیسی»، بیان داشت: این ...

 پیام فضلی‌نژاد، نویسنده و روزنامه‌نگار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «شاه کلید انگلیسی»، بیان داشت: این اثر در ادامه کتاب «ارتش سری روشنفکران» به نگارش در آمده است و در آینده نزدیک منتشر می‌شود.

وی اضافه کرد: کتاب «ارتش سری روشنفکران» جلد نخست پروژه «تاریخ سری» محسوب می‌شود و جلد دوم این مجموعه همان «شاه‌کلید انگلیسی» است که روایتی جدید و متفاوت از نقش سیاستمداران سکولار و ایدئولوگ‌های انگلیسی در عرصه سیاست ایران (دوران پس از انقلاب اسلامی) است.

فضلی‌نژاد ادامه داد: به دلیل احساس خلاء در این حوزه به نگارش کتاب «شاه کلید انگلیسی» پرداختم چراکه در کشور تاکنون به تاریخ سیاسی اصلاحات و عملکرد سیاسی آنها بسیار پرداخته شده بود ولی این مطابقت اصول ایدئولوژیک صورت نگرفته بود که در این اثر سعی شده تا به این مهم پاسخ داده شود.

وی افزود: مقام معظم رهبری در شهریور سال 88 فرمودند که با شجاعت وارد نقد علوم انسانی غرب شوید به همین منظور کتاب «شاه کلید انگلیسی» هم بر همین محور شکل گرفته است یعنی نقطه عظیمت این کتاب، بازخوانی انتقادی علوم انسانی غربی است.

بر اساس این گزارش، کتاب «شاه کلید انگلیسی» جدیدترین اثر «پیام فضلی‌نژاد» از فردا تا انتخابات ریاست جمهوری به صورت پاورقی در روزنامه کیهان منتشر می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها