امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35570
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، شیخ «محمد حسین» امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، شیخ «محمد حسین» امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که بررسی موضوع بازگشایی دروازه‌های مسجدالاقصی به روی صهیونیست‌های افراطی در کنست در حالی است که حجم تجاوزات مسئولان رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان اخیرا افزایش یافته است، امر که هشداری برای عواقب ناگوار این مسئله است.

وی افزود: مسئولان رژیم اشغالگر گروه‌های افراطی را حمایت می‌کنند در حالی که مسلمانان را از آزادی عبادی و ورود به مسجدالاقصی ممانعت می‌کنند.

وی اشاره کرد که آسیب‌رسانی به مسجدالاقصی هنوز به اتمام نرسیده است و آخرین سناریوها نیز بازگشایی دروازه‌های مسجدالاقصی به روی صهیونیست‌های افراطی است امری که تحرک فوری عربی، اسلامی و بین‌المللی برای توقف سریال نقض آزادی عبادی و قوانین و معاهدات بین‌المللی را می‌طلبد و این مسئله نیز خبر از یک جنگ دینی می‌دهد که احتمالا در منطقه رخ خواهد داد و مسئول پیامدهای آن نیز رژیم صهیونیستی است.

مفتی فلسطین در ادامه از مسلمانان خواست تا برای حمایت از مسجدالاقصی کمر همت ببندند و تاکید کرد که خواسته صهیونیست‌ها، تقسیم مسجدالاقصی همانند تقسیم‌بندی حرم شریف ابراهیمی است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها