امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35574
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، صدها نفر از حامیان مرسی تظاهرات اعتراضی خود را در مناطق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، صدها نفر از حامیان مرسی تظاهرات اعتراضی خود را در مناطق مختلف قاهره آغاز کرده اند.

در همین راستا صدها نفر از دانش آموزان وابسته به اخوان المسلمین در برابر وزارت آموزش عالی تجمع کردند و خواستار بازگشت مرسی به قدرت شدند و انقلاب 30 ژوئن را محکوم کردند.

در همین راستا تعدادی از حامیان مرسی در برابر وزارت کشاورزی تجمع کردند و تلاش کردند که وارد وزارتخانه شوند که با مقابله پرسنل وزارت کشاورزی روبرو شدند.

نیروهای امنیت مرکزی نیز برای حفظ امنیت این وزارت خانه در اطراف منطقه الدقی مستقر شدند که منجر به حرکت حامیان مرسی به سوی میدان النهضه شد.

وزارت نیرو و انرژی نیز درهای اصلی ساختمان وزارت خانه را در پی حضور اخوان المسلمین در برابر وزارت خانه بسته تا با حمله احتمالی آنها به وزارت خانه مقابله کنند.

تعدادی از پزشکان و معلمان نیز در برابر وزارت بهداشت و آموزش و پرورش تجمع کردند و حمایت خود از مرسی را اعلام کردند و انقلاب 30 ژوئن را محکوم کردند. حامیان مرسی همچنین در مترو «سعد زغلول» و در برابر قصر اتحادیه تجمع کردند.

از زمان برکناری مرسی تا کنون حامیان مرسی و گروه اخوان المسلمین دست از اعتراض نکشیده اند و با وجود اولتیماتوم وزارت کشور برای اعمال فشار برای پایان دادن به تحصن های خود، همچنان در خیابان ها حضور پیدا می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها