امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35577
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، یک منبع امنیتی مصر امروز سه‌شنبه تاکید کرد که تا به این لحظه شلیک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، یک منبع امنیتی مصر امروز سه‌شنبه تاکید کرد که تا به این لحظه شلیک موشک از سینا به سمت ایلات در جنوب اسرائیل به اثبات نرسیده است.

وی افزود که اجرای تحقیقات امنیتی در منطقه برای اطلاع از گروه‌های جهادی در آن همچنان ادامه دارد.

این منبع مصری اظهار داشت: مرزهای طبیعی و کوه‌های مرتفع بین طابا و ایلات وجود دارد و غیرممکن است که موشک‌ها از استان جنوب سینا شلیک شده باشند و ممکن است شلیک این موشک‌ها از صحرای النقب که یک منطقه باز است، صورت گرفته است.

وی اشاره کرد که دستگاه‌های امنیتی در طابا همواره هوشیار بوده و اجازه ورود عناصر خرابکارانه به این استان را نمی‌دهند.

این منبع همچنین تاکید کرد که گذرگاه زمینی طابا تحت تاثیر شلیک موشک به ایلات قرار نگرفته است زیرا 2374 گردشگر اسرائیلی که بیشتر از اعراب اراضی 48 بودند، از این گذرگاه عبور کردند و فعالیت این گذرگاه به روال طبیعی ادامه دارد.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که نیمه شب گذشته سه فروند موشک به سمت ایلات شلیک شد اما سامانه گنبد آهنین تنها توانست یکی از آنها را رهگیری نماید.

این روزنامه نوشت که شهرک‌نشینان صدای دو انفجار دیگر را شنیدند که گفته می‌شود در اثر اصابت دو موشک به این منطقه بوده است.

یک گروه افراطی در شبه جزیره سینا تحت عنوان مجلس شورای مجاهدین در رکاب قدس نیز مسئولیت شلیک موشک به شهر ایلات را پذیرفته و اعلام  کرد که شلیک این موشک‌ها در پاسخ به قتل چهار نفر از اعضای آن در سینا بوده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها