امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35579
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال»، «مارک کرک» و «الیوت انجل»، دو نفر از نمایندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال»، «مارک کرک» و «الیوت انجل»، دو نفر از نمایندگان کنگره ضمن تأکید بر تشدید تحریم‌ها علیه برنامه هسته‌ای ایران تأکید کردند که در صورتیکه تحریم‌ها علیه ایران تشدید نشود، ایران هسته‌ای خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بسیاری از نمایندگان کنگره بر این باورند که تحریم‌های شدیدی که در چند سال گذشته توسط کنگره به تصویب رسیده است موجب تغییر در حاکمیت ایران شده است و یک رئیس‌جمهور تندرو به نام «محمود احمدی نژاد» را با «حسن روحانی» جایگزین کرده است.

وال استریت ژورنال ادامه داد که کنگره آمریکا بر این باور است که روحانی یک میانه‌رو است که برای ورود به مذاکرات ناب با غرب درباره برنامه هسته‌ای ایران تمایل دارد.

این نمایندگان کنگره در حالی خواستار تشدید تحریم‌ها علیه ایران شده‌اند که دولت جدید ایران تأکید کرده است مذاکره در شرایط احترام متقابل با موفقیت پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها