امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35593
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 79
محسن محسنی‌نسب عضو هیئت موسس و هیئت مدیره کانون کارگردانان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره چگونگی روندثبت این کانون گفت: ...

محسن محسنی‌نسب عضو هیئت موسس و هیئت مدیره کانون کارگردانان سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره چگونگی روندثبت این کانون گفت: کانون کارگردانان سینمای ایران یک صنف کاملا مستقل است  که مجمع عمومی خود را تشکیل داد و هیئت مدیره خود را شناخت.

وی در ادامه گفت: ما به صورت مستقل عمل می‌کنیم و تاکنون هیچ درخواستی برای عضویت در خانه سینما ندادیم . ما در جلسات هیئت مدیره باید ببینیم اگر منافع کارگردانان و استقلال آن‌ها حفظ شود درخواست عضویت در خانه سینما خواهیم داد. تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

سخنگو و هیئت موسس کانون کارگردانان سینمای ایران درباره چگونگی ثبت این کانون گفت: مجمع عمومی تشکیل شد و وزارت ارشاد نیز ما را تایید کرده است  و مراحل ثبت آن در اداره ثبت در حال انجام است. ما کانون کارگردانان 1و 2نداریم که برخی به کانون کارگردانان سینمای ایران کانون کارگردانان 2 اطلاق می کنند. ما کانون کارگردانان سینمای ایران را تشکیل دادیم .

وی در ادامه گفت: سال 72 من یکی از اعضای کانون کارگردانان بودم زمانی که ارشاد اعلام کرد صنوف قانونی شوند به همراه چند کارگردان دیگر تقاضای قانونی شدن را به ارشاد ارایه دادیم و با حضور هیئت موسس توانستیم کانون کارگردانان سینمای ایران را در سال 92  تشکیل دهیم و به ثبت برسانیم. در روزهای آتی درباره چگونگی عضو  گیری و نحوه فعالیت خود تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

بنابراین گزارش، پرویز شیخ طادی، انسیه شاه‌حسینی، محسن محسنی‌نسب، حبیب بهمنی، شفیع‌ آقامحمدیان اعضاء هیئت مدیره کانون کارگردانان را تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها