امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35597
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 65
حجت‌الاسلام سید محمدرضا آقامیری، عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام سید محمدرضا آقامیری، عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم اظهار داشت: کلیت کابینه مورد قبول است اما باید در نظر داشت که در مجلس سلیقه‌های مختلفی وجود دارد.

وی افزود: اگر 2 الی 3 تن از وزرا نتوانند از مجلس رای اعتماد بگیرند طبیعی است چرا که مجلس وظایف نظارتی و قانونی خود را دنبال می‌کند.

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس باید به وظیفه قانونی خود عمل کند، خاطرنشان کرد: شاید چندین وزیر در کابینه باشد که در گذشته دچار تفریط، افراط و عدم سابقه مناسب باشند.

آقامیری تاکید کرد: آنان که در فتنه نقش داشتند جایی در کابینه ندارند اما حضور یا عدم حضور آن در فتنه باید ثابت شود و اسنادی در این خصوص موجود باشد.

وی در پایان خطاب به نمایندگان مجلس اظهار داشت: مجلس باید در مورد خدمات، اندیشه‌،‌ اعتقادات و کارهای اجرایی وزرای پیشنهادی تصمیم‌گیری کند و شایسته‌ها و صالحین را برگزیند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها