امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35605
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 82
آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: چهاردهمین اجلاس رسمی دوره چهارم مجلس ...

آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: چهاردهمین اجلاس رسمی دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه دوازدهم و سیزدهم شهریور ماه، برگزار می‌شود.

وی افزود: روز پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه، اعضای مجلس خبرگان با حضور در مرقد امام با آرمان‌های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی تجدید بیعت کرده و سپس با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اجلاسیه چهاردهم دوره چهارم صبح روز سه‌شنبه 12 شهریور با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و نطق آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان در محل مجلس قدیم آغاز می‌شود.

آیت‌الله خاتمی افزود: پس از آن نطق‌های قبل از دستور اعضای خبرگان ایراد می‌شود و سپس هیئت 5 نفره کمیته تنظیم بیانیه پایانی اجلاسیه انتخاب می‌شود.

وی تصریح کرد: اعضای کمیته پیش‌نویس بیانیه را ارائه می‌دهند تا اعضای خبرگان نظرات و پیشنهادات احتمالی‌شان را در حاشیه آن بنویسند.

آیت‌الله خاتمی گفت: پس از آن اعضای کمیته تنظیم بیانیه با جمع‌بندی مطالب، محورهای اصلی بیانیه را به رأی اعضای مجلس خبرگان می‌گذارند و با نظر آن‌ها، بیانیه تدوین و منتشر می‌شود که در حقیقت برآیند نظر خبرگان ملت است.

آیت‌الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری سخنران اول مراسم افتتاحیه باشد و احتمالاً حجت‌الاسلام حسن روحانی عضو مجلس خبرگان رهبری نیز به عنوان رییس‌جمهور در این مراسم به ایراد سخن بپردازد.

هنوز مهمانان این اجلاس به صورت کامل مشخص نشده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار