امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35607
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در مخالفت با وزیر پیشنهادی امور اقتصاد و دارایی گفت: نمایندگان در مجلس طبق قانون پیگیر مطالبات به حق مردم هستند و رفع  مشکلات آنها را پیگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: آقای طیب‌نیا! نمایندگانی همچون فولادگر و نادران شما را تائید کردند و مسائلی در مورد شخصیت‌تان گفتند. من هم اطلاعات قبلی و سوابق شما را مطالعه کردم و دریافتم که شما در تمامی دولت‌ها کار کرده‌اید.

قاضی‌پور با اشاره به حضور وزیر پیشنهادی اقتصادی در دولت‌های هاشمی، خاتمی، موسوی و احمدی‌نژاد گفت: سوابق‌تان نشان می‌دهد که شما با تمامی اشخاص و جریانات همکاری داشته‌اید.

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه جای حسن روحانی در جلسه نوبت عصر مجلس خالی است، خاطرنشان کرد: آقای جهانگیری! نمی‌دانم آقای روحانی در حال استراحت است یا مشغله‌ای دارد اما از شما یک خواهش دارم مبنی بر اینکه پایان خدمت وزرا را یافته و در سایت‌ها منتشر کنید تا همه بدانند که این افراد در کجا آموزش دیده و خدمت کرده‌اند.

وی مجددا خطاب به معاون اول رئیس‌جمهور گفت که بحث پایان خدمت وزرا را پیگیری خواهد کرد.

قاضی‌پور در ادامه سخنان خود وزیر پیشنهادی اقتصاد را مورد خطاب قرار داد و گفت: آقای طیب‌نیا! چقدر خود را در ایجاد وضعیت بحرانی موجود شریک می‌دانید؟ آیا تصمیمات شما در پست‌های قبلی در به وجود آمدن این وضعیت تاثیری داشته است یا نه؟

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به برخی از مباحث اقتصادی همچون کنترل بازار، کاهش قیمت‌ها، کاهش تورم و افزایش اشتغال، اجرایی شدن موارد ذکر شده را نیازمند گروه اقتصادی قوی و هماهنگ دولت دانست.

قاضی‌پور با بیان اینکه ریشه مشکلات امروز فقط به مسائل اقتصادی محدود نمی‌شود از وزیر پیشنهادی اقتصاد پرسید که آیا شما با سایر مدیران به توافق رسیده‌اید که اینگونه راحت از کاهش تورم و گرانی سخن می‌گویید؟

وی اضافه کرد:‌البته به عنوان یک نماینده مجلس در صورتی که رای اعتماد بگیرید مطالبات مردم را از شما پیگیری خواهم کرد اما شما بایستی در این جلسه به این سؤالات پاسخ دهید.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با اشاره به بخش‌هایی از برنامه وزیر پیشنهادی دولت خطاب به وی گفت: شما برنامه‌ای برای افزایش قدرت خرید کارگران نداشته‌اید، حتی در برنامه شما برای نیروهای تحت پوشش بهزیستی،‌ کمیته امداد و روستائیان مظلوم نیز بحثی در نظر گرفته نشده است.

وی اضافه کرد: شما هیچ برنامه‌ای برای حمایت از ایثارگران و رزمندگان هم نداشته‌اید اما این موارد باید در برنامه‌تان ذکر می‌شد.

قاضی‌پور با بیان اینکه وزارت اقتصاد در واقع وزارت عدالت اقتصادی است،‌ گفت:‌ این وزارتخانه با توجه به شرایط فعلی کشور دارای اهمیت فراوان است و باید بدان توجه ویژه کرد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها