امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35611
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی، در نشست یک روزه مسئولین سازمان بسیج جامعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی، در نشست یک روزه مسئولین سازمان بسیج جامعه پزشکی ضمن بررسی وضعیت موجود، مشکلات و راههای برون رفت از معضلات حوزه سلامت، برنامه ها و دیدگاههای وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت بررسی شد.
 
در این نشست مدیران سازمان بسیج جامعه پزشکی با تأکید بر کمک همه جانبه به جناب آقای دکتر هاشمی برآورد اولیه از برنامه های ایشان را مثبت ارزیابی کردندو لزوم بکارگیری نیروهای خدوم، توانمند و با روحیه بسیجی در حوزه سلامت یادآور شدند و تنها راه برون رفت از معضلات فعلی حوزه سلامت را در شرایط فعلی اقتصادی، مدیریت بسیجی دانستند.
 
برگزاری یادوارهی سراسری شهدای جامعه پزشکی و نیز ششمین کنگره سلامت در بلایا و حوادث در سال جاری از دستورات این نشست بود.
 
در پایان این نشست، محمد رئیس زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با اعلام آمادگی سازمان برای کمک همه جانبه به حوزه سلامت اظهار داشت: امیدواریم دکتر هاشمی پس از کسب رأی اعتماد بالا از مجلس، با چینش تیمی کاری، توانمند و دلسوز برای مردم بتواند خدمتی در خور شأن به ملت شریف ایران ارائه دهد و مؤلفه اصلی برای تحقق این امر، تثبیت نیروهای خدوم و با روحیه بسیجی و نیز پرهیز از بکارگیری عناصری سیاسی، حاشیه دار و ضعیف است.
 
وی اظهارداشت: جذب همکارانی که شیفته خدمت به مردم باشند نه تشنه قدرت و سوء استفاده های سیاسی و حزبی، شاه کلید موفقیت وزیر بهداشت در عرصه پر چالش کنونی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها