امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35612
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اورژانس کشور، همزمان با وقوع سیل در منطقه جنوب شرق کشور، تیم واکنش سریع مرکز بهداشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اورژانس کشور، همزمان با وقوع سیل در منطقه جنوب شرق کشور، تیم واکنش سریع مرکز بهداشت بردسیر، ضمن بازدید از تعدادی از روستاهای منطقه کوه پنج و بررسی وضعیت ساکنان آنها در زمینه پیشگیری از بیماری های واگیر و سالم سازی منابع آب آشامیدنی اقدامات لازم را انجام داد. 

بر اساس اعلام آماده باش معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، وضعیت هشدار سطح زرد و احتمال وقوع سیل تا روز چهارشنبه در شهرستان بردسیر وجود دارد.

بر این اساس تیم های ارزیاب به روستاهای در محاصره سیل بخش خبر از جمله روستاهای قلاطوئیه، دیخوئیه، کرگین، کهت و پشتکوه  اعزام شدند. 

در پی بارش شدید باران در چند روز گذشته که باعث جاری شدن سیلاب در این منطقه شد، ستاد مدیریت بحران و حوادث سامانه  ICS  شبکه بهداشت و درمان بافت عصر روز پنجشنبه هفدهم مرداد تشکیل جلسه داد و تیم های ارزیاب به مناطق سیل زده اعزام شدند.

همچنین مجیدحمزه نژادی و مسئولان شبکه بهداشت بافت به همراه تیم ارزیاب شبکه از مناطق روستایی سیل زده بازدید کردند.

در جیرفت نیز بارندگی ها فروکش کرده و یک نفر مصدوم توسط تیم های امدادی اورژانس 115 به بیمارستان منتقل شد.

همچنین در سیستان و بلوچستان در حوزه نیک شهر نیز یک زن باردار به علت طغیان رودخانه در منطقه سیلاب قادر به خروج از منطقه نبود که خوشبختانه توسط نیروهای اورژانس 115 با سلامتی کامل به بیمارستان منتقل شد.

در 24 ساعت گذشته نیز در منطقه نیک شهر و ایرانشهر سیل و طغیان رودخانه به وجود آمده بود که خوشبختانه خسارتی گزارش نشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها