امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35642
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی 30 دقیقه مانده به پایان جلسه علنی عصر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی 30 دقیقه مانده به پایان جلسه علنی عصر امروز (سه‌شنبه) مجلس با اشاره به مدت زمانی که برای بررسی صلاحیت دیگر وزرای باقی مانده است، گفت: اگر همین طور پیش برویم بیشتر از 15 ساعت برای بررسی صلاحیت‌ها وقت می خواهیم، در حالی که باید فردا تا 8 شب و پنجشنبه تا آخر وقت رای اعتماد وزرای پیشنهادی را بررسی کنیم.

لاریجانی با ارائه پیشنهادی برای تنفس نیم ساعته و ادامه جلسه از ساعت 18 تا  20 این پیشنهاد را به رای نمایندگان گذاشت که با 128 رای موافق، 100 رای مخالف و 12 رای ممتنع تصویب نشد.

لاریجانی در ادامه با توضیح مجدد درباره کمبود زمان برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی گفت: ما باید تا پنجشنبه صلاحیت وزرا را بررسی کنیم و نمی‌توانیم این امر را به هفته آینده موکول کنیم لذا اگر امروز بتوانیم یکسره تا ساعت 19 جلسه را ادامه دهیم ممکن است بررسی رای اعتماد ظهر پنجشنبه تمام شود.

وی پیشنهاد تمدید یک ساعته جلسه علنی مشروط به عدم وقت تنفس را به رای نمایندگان گذاشت که با 158 رای موافق، 74 رای مخالف و 10 رای ممتنع جلسه علنی عصر امروز تا ساعت 19 تصویب و تمدید شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار