امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35652
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 113
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان این هفته دو سخنرانی خواهد داشت، سخنرانی اول یک مصاحبه با شکبه خبری ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان این هفته دو سخنرانی خواهد داشت، سخنرانی اول یک مصاحبه با شکبه خبری المیادین است که فردا چهارشنبه با غسان بن جدو مدیر این شبکه انجام خواهد شد. این مصاحبه به مناسبت سالروز پیروزی مقاومت اسلامی در جنگ 33 روزه انجام خواهد شد.

سخنرانی دوم نیز در مراسمی انجام خواهد شد که حزب‌الله لبنان عصر جمعه در منطقه بنت حبیل واقع در دو کیلومتری مرز سرزمین‌های اشغالی برگزار می‌کند. این سخنرانی به گونه‌ای انجام می‌شود که نظامیان صهیونیستی که در پناهگاه‌های خود مستقر شده و احتمالا به علت این تجمع، حالت آماده‌باش در نیروهای نظامی اسرائیل ایجاد شده نیز سخنرانی نصرالله را به صورت مستقیم خواهند شنید.

روزنامه النهار لبنان نیز نوشت که سخنرانی نصرالله در این مراسم درباره ابعاد درگیری‌های مستمر با دشمن صهیونیستی و نقش مقاومت در تحولات منطقه خواهد بود، وی در این سخنرانی از نقش مردم جنوب لبنان و بویژه عیتا الشعب در مقاومت 33 روزه قدردانی کرده و پیام آمادگی کامل حزب‌الله برای مقابله با هر تجاوز احتمالی را مستقیما به گوش صهیونیست‌ها خواهد رساند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها