امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۶:۰۹
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35658
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 115
مهدی دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد جلسه امروز که با علی فتح‌الله‌زاده برگزار شد، گفت: در ...

مهدی دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد جلسه امروز که با علی فتح‌الله‌زاده برگزار شد، گفت: در این جلسه علی فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال و قاسمی از باشگاه سایپا حضور داشتند اما از ملوان نماینده‌ای برای دفاع نیامده بود و ما اعتراضی هم از این باشگاه ندیده‌ایم.

وی ادامه داد: این پرونده کسر امتیاز مثل جراحی مغز و اعصاب حساس شده است، اگر چاقو را یک میلیمتر جابه‌جا بزنیم به جای شفاء ممکن است بیمار بمیرد. بنابراین می‌خواهیم دقت نظر لازم را داشته باشیم تا رأیی که صادر می‌کنیم به عدالت نزدیک باشد.

دادرس در مورد اینکه چه زمانی کمیته استیناف در مورد این پرونده رأی می‌دهد، گفت: قرار شد باشگاه سایپا و استقلال لایحه دفاعیه خود را به کمیته استیناف ارائه کنند و من تصور می‌کنم سه‌شنبه آینده رأی کمیته استیناف در مورد این پرونده صادر شود. البته ما به دوستان توضیح دادیم که رأیی که کمیته انضباطی صادر کرده مطابق قانون بوده و مسئله کسر امتیاز در آیین‌نامه‌ها وجود دارد. با این حال دوستانه هم دفاعیاتی را مطرح کرده‌اند که قرار شد آنها را به صورت مکتوب به ما ارائه کنند تا رأی نهایی را صادر کنند.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار