امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35664
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نادر قاضی‌پور که قصد داشت به عنوان نماینده مخالف با وزیر پیشنهادی بهداشت و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نادر قاضی‌پور که قصد داشت به عنوان نماینده مخالف با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) نطق کند در ابتدای سخنان خود خطاب به نمایندگانی که از قاسم احمدی لاشکی به دلیل حمایت از وزیر پیشنهادی بهداشت تشکر می‌کردند گفت: اگر وزیر مستضعفان بود (وزیر پیشنهادی بهداشت) حمایت نمی‌کردید. به خاطر پولش حمایت می‌کنید.

این اظهارات قاضی‌پور نظم جلسه علنی مجلس را به هم ریخت به طوری که حدود 50 نماینده مجلس خواستار تذکر آئین‌نامه‌ای به اظهارات نماینده مردم ارومیه بودند اما حجت‌الاسلام ابوترابی که ریاست جلسه را برعهده داشت از قاضی‌پور خواست نطقش را ادامه دهد و از نمایندگان معترض خواست که تذکرشان را بعد از نطق قاضی‌پور مطرح کنند اما نمایندگان پیشنهاد رئیس جلسه را نپذیرفتند و حتی گروهی از آنها مقابل جایگاه هیئت‌رئیسه با نشان دادن آئین‌نامه داخلی مجلس تجمع کردند.

ابوترابی برای آرام کردن جلسه علنی از قاضی‌پور تلویحا خواست تا با یک عذرخواهی آرامش به جلسه برگرداند اما قاضی‌پور خواستار برگشتن نمایندگان مخالف به سر جایشان بود.

قاضی‌پور گفت: بنده از ابتدای مجلس هشتم تا امروز عضو فراکسیون کارگری بوده‌ام و همواره طرفدار و نوکر مستعضفان و کارگران هستم لذا منظورم افراد سالم و طرفداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبود.

این اظهارات قاضی‌پور مورد رضایت نمایندگانی که خواستار عذرخواهی قاضی‌پور بودند قرار نگرفت و قاضی‌پور در ادامه گفت: من از تمام نمایندگان واقعی مردم در مجلس که در جلسه حضور دارند تشکر می‌کنم و اگر آنها از حرف من ناراحت شدند، عذرخواهی می‌کنم.

بعد از اظهارات قاضی‌پور نمایندگان به سر صندلی‌هایشان بازگشته و آرامش به خانه ملت بازگشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار