امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35668
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 192
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، شیخ خلیفه بن سلمان ال خلیفه نخست وزیر بحرین گفت: دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، شیخ خلیفه بن سلمان ال خلیفه نخست وزیر بحرین گفت: دولت بحرین با قدرت با اعتراضاتی که مخالفان قصد دارند فردا چهارشنبه به مناسبت سالگرد استقلال این کشور از انگلیس در سال 1971 برگزار کنند مخالفت می کند.

رادیو بی بی سی امروز به نقل از شیخ خلیفه اعلام کرد که کسانی که در پس جریان تمرد در بحرین باشند عواقب بدی در انتظارشان خواهد بود.

این جدیدترین رو در رویی بین مخالفان بحرینی با مقامات این کشور خواهد بود که از اوایل سال 2011 در بحبوحه بیداری اسلامی در کشورهای عربی آغاز شد.

رادیو بی بی سی در این باره گزارش داد بحرین اعتراضات در منامه را ممنوع اعلام و قوانین مبارزه با تروریسم را شدت بخشیده است و مجازات شرکت کنندگان در اعتراضات ها را حبس دراز مدت و یا سلب تابعیت قرار داده است.

مقامات امنیتی بحرین تدابیر شدیدی برای مقابله با تظاهرات فردا چهاردهم اوت جنبش تمرد در این کشور اتخاذ کردند.

نیروهای امنیتی بحرین تعداد زیادی پست های ایست و بازرسی و موانع امنیتی در منامه پایتخت این کشور و دیگر شهرها و روستاهای این کشور ایجاد کردند.

جنبش تمرد بحرین تظاهرات چهاردهم اوت را در چارچوب تشدید اعتراضات دو سال گذشته در این کشور برگزار می کند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها