امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3567
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۱۹
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرنگار فارس،‌ «از نزدیک» عنوان سلسله نشست‌های آزاد در مدرسه ویژه است که در هر ماه از سال 1392 با دعوت از یک طراح گرافیک برگزار خواهد ...

به گزارش خبرنگار فارس،‌ «از نزدیک» عنوان سلسله نشست‌های آزاد در مدرسه ویژه است که در هر ماه از سال 1392 با دعوت از یک طراح گرافیک برگزار خواهد شد.
اولین نشست تخصصی مدرسه ویژه در سلسله نشست‌های آزاد «از نزدیک» به قباد شیوا اختصاص یافته است که روز جمعه ۱۳ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۷ در مدرسه ویژه برگزار می‌شود.
قباد شیوا - مصطفی اسدالهی - مجید عباسی - عباس کیارستمی - فرشید مثقالی - علیرضا مصطفی زاده - ابراهیم حقیقی - آیدین آغداشلو - مرتضی ممیز - مجید بلوچ - ساعد مشکی و مهران زمانی ۱۲ طراحی هستند که موضوع این سلسله نشست‌های تخصصی مدرسه ویژه در ماه‌های مختلف سال هستند و علاوه بر گفت‌وگو با آن‌ها،‌ آثارشان نیز به نمایش درخواهد آمد.
در هر یک از این نشست‌ها، علاوه بر نمایش 30 اثر منتخب از هر هنرمند، 2 طراح گرافیک نیز به مدت 2 ساعت با هنرمند مدعو  گفت و گو خواهند کرد.
مدرسه ویژه در نظر دارد حاصل این گفت و گوها و نقد و نظرها را با همکاری و مشارکت موسسه فرهنگی پژوهشی چاپ و نشر نظر در قالب چند کتاب به چاپ برساند.
در برگزاری این نشست‌ها علاوه بر مدرسه ویژه، شرکت دید گرافیک، بنیاد ممیز، موسسه فرهنگی پژوهشی چاپ و نشر نظر و شرکت مشاور طراح مدیا همکاری دارند.
مدرسه ویژه در خیابان خرمشهر -خیابان شهید عربعلی (نوبخت) - خیابان سوم - ضلع جنوب غربی میدان سوم نیلوفر - ساختمان شماره 5 واقع است.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار