امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35678
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیری نماینده کهنوج به عنوان موافق وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیری نماینده کهنوج به عنوان موافق وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که عهده‌دار سلامت جان انسان‌هاست در نظام اسلامی ما از جایگاه بالایی برخوردار بوده و طبیعی است انتخاب فردی متعهد، صالح، توانمند و دارای تخصص لازم در رأی این وزارتخانه به عنوان سکان‌دار این بخش مهم می‌تواند آسایش، اطمینان و آرامش خاطر مردم را در پی داشته باشد.

وی افزود: اطمینان دارم آقای سید حسن قاضی‌زاده هاشمی با سابقه درخشان و مجاهدگونه‌ای که دارد می‌تواند در این شرایط سخت تحولی جدی و اساسی در این حوزه ایجاد کند؛ شخصیتی که در بخش غیردولتی موفقیت‌های چشمگیری داشته می‌تواند در بخش دولتی هم با برنامه‌های علمی و اجرایی خود و با اصلاح توسعه و توانمندسازی وزارتخانه این توفیقات را به حد اعلاء برساند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس ادامه داد: آقای قاضی‌زاده هاشمی که برادر شهید و از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس و وفادار به نظام، انقلاب و رهبری است قطعاً امروز می‌تواند در این سنگر مهم حافظ خوبی برای آرمان‌های امام و شهدا باشد.

وی گفت: انگیزه آقای هاشمی از ورود به این عرصه نه از باب کسب شهرت و نه برای به دست آوردن ثروت است. زیرا کسب اتفاقات علمی و پژوهشی و تألیف بیش از 150مقاله علمی و بین‌المللی قبلاً وی را شهره مجامع علمی دنیا کرده است.

امیری تأکید کرد: بی شک هدف و انگیزه آقای قاضی‌زاده هاشمی خدمت خالصانه به مردم در حوزه سلامت است که امروز دچار مشکلات و چالش‌های فراوان است؛ بنده به نوبه خود از ایثارگری وی به خاطر پذیرش این مسئولیت خطیر تقدیر و تشکر می‌کنم.

این نماینده مجلس تأکید کرد: امیدوارم نمایندگان مجلس با رأی بالای خود به وی و برنامه‌های جامع و کاربردی‌اش حق مطلب را ادا کند.

وی ادامه داد: توجه آقای هاشمی به توسعه سلامت و بهره‌مند شدن قاطبه مردم از این نعمت الهی و به کارگیری همه سازوکارهای لازم برای رسیدن به این هدف مقدس از برنامه‌های بسیار خوب و عملیاتی آقای هاشمی است.

امیری تأکید کرد: آقای هاشمی! شما که به دنبال تقویت و تکمیل نظام شبکه بهداشت و درمان کشور بر اساس طرح گسترش فضای فیزیکی، تجهیزات نیروی انسانی به روز نمودن آن با اولویت مناطق محروم و برقراری نظام عدالت در سلامت درسطح شهرستان‌ها با تأکید بر مناطق محروم، حاشیه شهرها، و مناطق عشایری هستید و این عشق به محرومین را با حضور فیزیکی خود در اقصا نقاط محروم کشور و درمان بیماران نیازمند در گرمای 50 درجه بشاگرد و جنوب کرمان تا سیستان و بلوچستان به اثبات رسانید مطمئن باشید نمایندگان مجلس این همت و ایثاگری شما را با رأی والا جواب خواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها