امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35694
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان گفت: آقای ابوترابی اگر شما بین نطق قاضی‌پور اجازه می‌دادید ما تذکرمان را بدهیم برخی از بحث‌ها دیگر پیش نمی‌آمد.

وی اضافه کرد: البته آقای جهانگیرزاده حق ندارد جلسه مجلس را به هم بریزد، چه کسی به وی این اجازه را داده است؛ آقای جهانگیرزاده اصلاً اجازه ندادن بحث‌ها مطرح شود و فضای جلسه متشنج شد.

نماینده مردم کرمان در خانه ملت همچنین گفت: آقای جهانگیرزاده چگونه می‌خواهد از آقای قاضی‌پور دفاع کند در حالیکه آقای قاضی‌پور در صحن علنی مجلس رسماً به نمایندگان اهانت کردند؛ آقای قاضی‌پور چه حقی دارد که بگوید چون این وزیر پیشنهادی پولدار است نمایندگان از وی حمایت می‌کنند.

پورابراهیمی همچنین تأکید کرد: البته آقای قاضی‌پور از نمایندگان عذرخواهی کردند که من از این بابت از وی تشکر می‌کنم اما اگر شما آن زمان اجازه تذکر دادن به ما می‌‌دادید این فضا به وجود نمی‌آمد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها