امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35724
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز سه‌شنبه پارلمان در مخالفت با وزیر پیشنهادی بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: آقای قاضی‌زاده من مخالف شخصیت فکری و عملکرد شما نیستم اما سوالاتی دارم.

وی اضافه کرد: اگر بحث‌هایی مطرح می‌شود برای این است که مردم بدانند نمایندگان از بخش بهداشت و درمان آگاهی داشته و مشکلات مردم در این حوزه می‌دانند.

آصفری از لزوم پرداختن و توجه به مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان سخن گفت و افزود: این حوزه دارای مسائلی است که باید مسئولان ضمن آگاهی از آنها در جهت رفع‌شان بکوشند.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به برنامه وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وجود نقایصی در این برنامه سخن گفت و افزود: مشخص نیست چگونه وزیر پیشنهادی قصد دارد این برنامه‌ها را اجرایی و عملیاتی کند.

آصفری با تاکید بر لزوم توسعه درمانی در کشور اظهار داشت: توسعه بخش‌های درمانی باید برای همه استان‌ها میسر شود و فقط شاهد رشد آن در منطقه خاصی نباشیم، یعنی استان‌ها باید به اندازه پایتخت در بخش‌های درمانی شاهد توسعه باشند که البته این موضوعات در قانون برنامه پنجم به صراحت آمده است.

وی با بیان اینکه نمی‌توان از حوزه بهداشت و درمان و سلامت مردم به سادگی عبور کرد، از لزوم توجه ویژه به این بخش سخن گفت و در عین حال تاکید کرد: حوزه بهداشت و درمان و سلامت مردم به اندازه مسائل امنیتی دارای اهمیت است.

آصفری با بیان اینکه هزینه درمان در کشور بالاست اظهار داشت:‌ البته در بیماران خاص هزینه درمان به صورت قابل توجه بالاست و همه مردم را با مشکل مواجه کرده است.

این نماینده مردم در خانه ملت به بحث دو شغله‌ها اشاره کرد و گفت: وزیر آینده باید در این زمینه راهکارهایی بیندیشد تا شاهد این مسئله نباشیم.

آصفری در پایان سخنان خود اعلام کرد که اگر وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سوالات مطرح شده از سوی نمایندگان پاسخ دهد و نمایندگان قانع شوند به وی رای خواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها