امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35732
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 239
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، سه‌شنبه در منزل شخصی‌اش با مارتین دمپسی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، سه‌شنبه در منزل شخصی‌اش با مارتین دمپسی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا دیدار کرد.

بنا به گزارش روزنامه صهیونیستی «عاروتص شوع» بنیامین نتانیاهو در آغاز این دیدار گفت: «تهدیدهای زیادی در منطقه وجود دارند که نیاز به بحث دارند. اما این تهدیدها در مقایسه با تهدید ایران، در صورت دستیابی به هدف برنامه هسته‌ایش، چیزی نیستند.»

بر اساس این گزارش، ژنرال دمپسی از نتانیاهو به خاطر دعوت از وی برای حضور در منزل شخصی‌اش تشکر کرد و گفت این موضوع به خاطر آنکه نتانیاهو در فاصله کمی پس از عمل جراحی‌اش این کار را انجام داده حائز اهمیت است.

دمپسی برای نتانیاهو آرزوی بهبودی سریع کرد و درباره نگرانی‌های او گفت: «من روز پرثمری با بنی گانتز، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل داشتم. ما درباره این موضوع‌ها صحبت کردیم و بر تعهدمان به همکاری‌های موفقیت‌آمیز تأکید کرد.

سخنان ژنرال دمپسی در چند ماه پیش درباره عدم همکاری با اسرائیل برای حمله به ایران با جنجال‌های زیادی در محافل داخلی اسرائیل آفریده بود.

وی آگوست سال گذشته با اشاره به حمله احتمالی یکجانبه اسرائیل علیه تاسیسات هسته‌ای ایران گفته بود: « من نمی خواهم همدست آن‌ها باشم اگر آن‌ها( اسرائیلی ها) بخواهند این گزینه را انتخاب کنند.»

بسیاری از محافل داخلی اسرائیل استفاده از کلمه «همدست» (complicit) که برای مشارکت در جرم به کار می‌رود را نشانه‌ای از عمق بی‌اعتقادی فرمانده ستاد مشترک ارتش آمریکا برای همکاری با هر گونه اقدام نظامی علیه ایران تعبیر کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار