امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35751
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۵
تعداد بازدید: 75
هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: اتحادیه قیمت بازار را متناسب ...

هدایت اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: اتحادیه قیمت بازار را متناسب با قیمت کف و سقفی که در جلسه مشترک دو وزارتخانه تصمیم‌گیری شود، تنظیم می‌کند.

مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان مرغ تخم‌گذار افزود: برای کاهش نقش واسطه‌ها در افزایش قیمت تخم‌مرغ، تولیدکنندگان آمادگی دارند تا محصول تولیدی خود را به همان قیمت درب مرغداری در بازار مصرف توزیع کنند.

وی ادامه داد: دولت می‌تواند مراکز عرضه مانند غرف، جایگاهی در میادین میوه و تره‌بار و یا هر مکانی که دولت صلاح می داند در اختیار تولیدکنندگان قرار دهد و آنها به همان قیمت تعیین شده درب مرغداری محصول خود را عرضه مستقیم کنند.

به گزارش فارس قیمت تخم مرغ در بازار که پیش از این شانه‌ای 7 هزار تو مان بود به 8 هزار تومان رسیده است.

*کاهش 30 درصدی قیمت نهاده در بازار

وی همچنین از کاهش 30 درصدی قیمت نهاده در بازار با ترخیص نهاده از گمرک خبر داد و گفت: قیمت هر کیلو گرم سویا به 1300 تومان و ذرت به 860 تومان رسیده است.

مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان مرغ تخم‌گذار تصریح کرد: اما هنوز قیمت بازار با قیمت‌های قبل که سویا کیلویی 1050 تومان و ذرت 680 تومان بود فاصله دارد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها