امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35752
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ناتوانی امریکایی‌ها برای درک درست تحولات و رخدادهای منطقه‌ای بویژه آنچه جمهوری اسلامی و ملت ایران دنبال می‌کند، اظهار داشت: نه مذاکرات هسته‌ای و نه هیچ بهانه دیگری برای مذاکره قادر نیست سیاست کلان جمهوری اسلامی ایران را تحت تأثیر قرار دهد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: جای تعجب است هنوز بعضی سیاست‌مداران امریکایی از فشار نظامی علیه ایران سخن می‌گویند و ساده‌لوحانه بر این تصورند که اینگونه تهدیدها می‌تواند روی سیاست‌مداران ایران مؤثر واقع شود. خطای استراتژیک امریکا این است که درک درستی از سپری شدن سیاست چماق و هویج ندارد.

وی تأکیدکرد: به لحاظ نظامی وضعیتی معکوس در منطقه حاکم است بطوری‌که امریکا و صهیونیست‌ها در محدوده رویکردها و عمل جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به رویکردها و رفتارهای بچه‌گانه و فریب‌کارانه امریکایی‌ها در طرح موضوع مذاکره و رابطه با ایران اظهار داشت: امریکا نه از طریق بازی‌های مضحک سیاسی و اقتصادی و نه سناریوهای بازی‌های انیمیشنی نظامی، بلکه با عذرخواهی از ملت بزرگ ایران و کنار گذاشتن ددمنشی و گرگ صفتی، می‌تواند به ایران نزدیک شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها