امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 35784
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۵
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیامکی امشب با این مضمون که «قدرت الله ایزدی(آقا رشید)دار فانی را وداع گفت» توسط یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، پیامکی امشب با این مضمون که «قدرت الله ایزدی(آقا رشید)دار فانی را وداع گفت» توسط یک پایگاه خبری تحلیلی در ابتدا منتشر شد و سپس در بین مردم هنر دوست رد و بدل شد و به قدری سرعت این پیامک سریع بود که در مدت پنج دقیقه این پیامک در شهر انتشار پیدا کرد.

سایت‌های خبری هم در ساعت 21 و 10 دقیقه این خبر را اعلام و این بازیگر تئاتر و سینما را در سن 57 سالگی به اجبار از صحنه روزگار محو کردند.

با وجودی که خبر فوت و مریضی برای این بازیگر در گذشته هم باز اتفاق افتاده بود برای اطمینان و صحت این خبر خبرنگار فارس با این بازیگر شوخ طبع تماس گرفته و پس از چند باز مشغول بودن خط صدای قدرت الله ایزدی را از پشت خط به گوش می‌رسید که در جواب آقای ایزدی خودتان هستید؟ با همان شوخ طبعی همیشگی بله خودم هستم، بابا بیچاره شدم و این یک شایعه‌ای است که دشمنان درآورده‌اند و خدا را شکر که صحیح و سالم هستم و هیچ مشکلی ندارم، به گوش می رسید.

انتهای پیام/63007/ک40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها